Serwis

Jesteśmy autoryzowanym serwisem wózków widłowych Unicarriers.

Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową i dostawę części zamiennych do wózków widłowych Unicarriers, jak również świadczymy usługi serwisowe wszystkim naszym klientom posiadającym zakupione u nas wózki innych marek. Nasza oferta obejmuje przeglądy i naprawy bieżące wózków widłowych, pełną obsługę serwisową w ramach podpisanych umów długoterminowych, przeglądy i odbiory UDT, umowy gwarancyjne i pogwarancyjne, fachowe doradztwo oraz wsparcie techniczne.

Resurs wózków widłowych 

W związku z wprowadzeniem rozporządzeniem w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego, które wprowadza pojęcie resursu, użytkownik ma obowiązek oceny stanu technicznego każdego posiadanego urządzenia podlegającego pod ustawę o dozorze technicznym.

Lift Service w pakiecie usług oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie określenia resursu dla wózków jezdniowych podnośnikowych (wózków widłowych)

  • Zebranie danych od klienta oraz analizę dokumentacji urządzenia
  • Obliczenie resursu wózków jezdniowych podnośnikowych
  • Wykonanie dokumentacji wymaganej przez Dozór Techniczny dotyczącej resursu

 

Obsługa serwisowa

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i przeszkolonych mechaników posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze wózków widłowych. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego i dysponują w pełni wyposażonymi w części i narzędzia samochodami serwisowymi. Dzięki temu nasz zespół techniczny służy pomocą w rozwiązywaniu problemów zarówno w siedzibie firmy oraz u klienta.. Oferujmy umowy serwisowe w okresie gwarancji oraz pogwarancyjne, zapewniające bardzo korzystne warunki finansowania przez cały okres użytkowania wózków.

 

Serwisujemy następujące marki: