Wózki nowe

 


UNICARRIERS  (dawniej Nissan) – 
w naszej stałej ofercie sprzedaży posiadamy szeroką gamę nowych wózków widłowych spalinowych, jak również elektrycznych firmy Unicarriers. Marka ta uznana jest na całym świecie i cechuje się niezawodnością, bogatym wyposażeniem oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Unicarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych – od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

Unicarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 8,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisionujące i wysokiego składowania).

 

W naszej ofercie, znajdziecie Państwo również wysokiej klasy wózki widłowe Toyota.

Oferujemy urządzenia zróżnicowane pod względem wyposażenia, wysokości unoszenia i tonażu. Możemy śmiało powiedzieć, że decydując się na wózki widłowe Toyota, wybieracie Państwo nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas wózki widłowe były urządzeniami starannie wyselekcjonowanymi i wyróżniającymi się najwyższą jakością. Dbamy o to, aby oferowane przez nas wózki widłowe marki Toyota były bezpieczne, niezawodne w swojej konstrukcji, a także przyjazne środowisku. Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu, atrakcyjne, często konkurencyjne ceny, jak również rzetelną i miłą obsługę.

Wózki widłowe HANGCHA to solidne, niezawodne maszyny wykonane w oparciu o najnowsze technologiczne rozwiązania konstrukcyjne. Komponenty użyte w wózkach HC pochodzą ze światowych koncernów wózków widłowych. Najważniejsze podzespoły takie jak silnik czy skrzynia biegów to produkty znanych japońskich firm: Nissan, Isuzu, TCM, Okamura.