Wózki widłowe różnego rodzaju w magazynie

Nowe wózki widłowe Bydgoszcz

Wózki widłowe – podstawa nowoczesnej i wydajnej pracy w dziedzinach usług magazynowanych i transportowych! 

Współczesne branże usług magazynowych i transportowych stawiają przedsiębiorcom ogromne wymagania. Dlatego właśnie w naszej ofercie wózków widłowych w Bydgoszczy proponujemy Państwu znakomitych producentów tego sprzętu, czyli marki UNICARRIERS, Toyota i HANGCHA. Nowoczesne wózki widłowe są urządzeniami umożliwiającymi szybkie, bezpieczne dla towaru i nieawaryjne dla samego sprzętu przemieszczenie różnorodnych produktów o dużej masie załadunkowej. Wózki widłowe są więc obecne we flocie przydatnej w pracach magazynowych, hal, fabryk, lotnisk i portów wodnych. Zakup nowego wózka widłowego to ważna inwestycja, która jednakże szybko zwiększa wydajność firmy, umożliwiając chociażby transport palet o całkowitej wadze sięgającej niekiedy do kilkudziesięciu ton. Z pełnym przekonaniem oferujemy Państwu sprzęt firm UNICARRIERS, Toyota i HANGCHA. Wózki widłowe tych właśnie producentów opracowano i wykonano w oparciu o najnowsze technologie, nie tylko znacząco zwiększające wydajność tych maszyn, ale i umożliwiające modułowe doposażanie ich w dodatkowe moduły, w zależności od potrzeb użytkownika. 

Nowe wózki widłowe – Bydgoszcz? Wiedza techniczna, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami 

Oferując Państwu nowe wózki widłowe producentów takich jak UNICARRIERS, Toyota i HANGCHA dzielimy się z pasją wiedzą techniczną o tych rodzajach produktów. Wózki widłowe kategoryzowane są techniczne pod kątem sposobu i zakresu ich stosowania w pracy przeładunkowej i transportowej. Pasjonaci, z którymi współpracujemy na co dzień, potrafią godzinami opowiadać o różnicach w zastosowanych w technologii wózków widłowych napędów: elektrycznego, spalinowego lub gazowego. Jeśli więc zależy Państwu na pogłębieniu wiedzy w tej dziedzinie, zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy!

Wózki widłowe UNICARRIERS 

Logo Unicarriers
UNICARRIERS  (dawniej Nissan) –
W naszej ofercie nowych wózków widłowych w Bydgoszczy znajdują się modele firmy UNICARRIERS. Producent ten, już od ponad pół wieku, projektuje i wykonuje najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny.

Marka UNICARRIERS charakteryzuje się wysoką wydajnością sprzętu oraz szeregiem innowacyjnych rozwiązań w wózkach widłowych do przeładunku różnorodnych towarów. UNICARRIERS to lider w automatyce wózków widłowych znany z najbardziej cenionych przez użytkowników silników i układów elektrycznych sprzętu. Dodatkowo użytkownicy wózków widłowych tej marki podkreślają komfort pracy operatora wózka i dzięki temu zwiększenie wydajności obsługi sprzętu. Marka UNICARRIERS znana jest na całym świecie ze świetnych referencji jej użytkowników.

Unicarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe z silnikami LPG i silnikami wysokoprężnymi o udźwigu od 1,5 do 8,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, komisionujące i wysokiego składowania).

Nowe wózki widłowe marki Toyota

Logo Toyota

Wózki widłowe marki Toyota wyposażane są w silniki wysokoprężne, dzięki czemu służyć one mogą do różnorodnych zadań załadunkowych, rozładunkowych przydatnych przy realizacji zamówień transportowanych towarów. Wyposażono je bowiem w specjalistyczny system tak zwanej aktywnej stabilności, który znacząco zwiększa bezpieczeństwo i higienę pracy operatora wózka widłowego. Producent tej marki wózków widłowych przeprowadził bowiem szczegółowe badania w dziedzinie ergonomii pracy wózka, a ich wyniki wdrożył w złożone systemy poprawy jakości. 

Oferujemy urządzenia zróżnicowane pod względem wyposażenia, wysokości unoszenia i tonażu. Możemy śmiało powiedzieć, że decydując się na wózki widłowe Toyota, wybieracie Państwo nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dokładamy więc wszelkich starań, aby oferowane przez nas wózki widłowe były urządzeniami starannie wyselekcjonowanymi i wyróżniającymi się najwyższą jakością. Dbamy o to, aby oferowane przez nas wózki widłowe marki Toyota były bezpieczne, niezawodne w swojej konstrukcji, a także przyjazne środowisku. Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu, atrakcyjne, często konkurencyjne ceny, jak również rzetelną i miłą obsługę.

Marka HANGCHA – możliwości indywidualizacji wózka widłowego pod kątem potrzeb użytkownika

Logo Hangcha

W naszej firmie znajdziecie również Państwo doskonałej jakości wózki widłowe marki HANGCHA. W ich opracowaniu projektowym i wykonawczym zastosowane zostały najnowszej generacji rozwiązania technologiczne, maksymalizujące zarówno komfort użytkowania, jak i efektywność pracy maszyn. Zaletą tej marki jest także łatwa możliwość doposażenia wózka na życzenie klienta. Firma HANGCHA to symbol solidności wykonania sprzętu, bardzo dobrych parametrów technicznych oraz dobrej ceny. Producent wyposaża wózki w różne rodzaje napędów, także gazowe, elektryczne i Diesla. Maksymalny udźwig wózka widłowego tej marki sięgać może nawet do 46 ton. Wózki te dominują we flocie przedsiębiorstw zajmujących się gospodarką magazynową. HANGCHA to dobra, ugruntowana tradycja, bowiem firma działa już na międzynarodowym rynku ponad 60 lat. Początkowo znana była przede wszystkim w Chinach, jednak ekspansja tej marki na całym globie stała się szybko faktem. HANGCHA wytwarza rocznie około 200 000 wózków widłowych, stale udoskonalając je o kolejne innowacje technologiczne. Dlatego właśnie zadbaliśmy o dostępność nowych wózków tej marki dla naszych klientów.

Wózki widłowe HANGCHA to solidne, niezawodne maszyny wykonane w oparciu o najnowsze technologiczne rozwiązania konstrukcyjne. Komponenty użyte w wózkach HC pochodzą ze światowych koncernów wózków widłowych. Najważniejsze podzespoły takie jak silnik czy skrzynia biegów to produkty znanych japońskich firm: Nissan, Isuzu, TCM, Okamura.

Nowe wózki widłowe marki EP

Logo EP equipment

Firma EP Equipment działa na rynku od 1993 roku i obecnie jest największym na świecie producentem elektrycznych urządzeń techniki magazynowej, do których zaliczamy wózki widłowe, wózki paletowe, wózki bocznego załadunku, podesty ruchome, ładowarki teleskopowe oraz inny sprzęt transportu bliskiego. Urządzenia produkowane są głównie w fabrykach w USA oraz w Chinach. Obecnie firma posiada oddziały na 6 kontynentach, w Europie obecna jest od 2011 roku, kiedy to otwarła swoje oddziały w Belgii i w Niemczech.

Podstawowymi cechami łączącymi wszystkie maszyny wyprodukowane przez firmę EP Equipment są wysokie parametry eksploatacyjne, niezawodność oraz solidność konstrukcji. Firma cały czas rozwija swoją ofertę i obecnie może pochwalić się posiadaniem najbardziej innowacyjnych produktów w tej branży. Dzięki dużej skali produkcji wysoka jakość idzie w parze z konkurencyjnymi cenami oferowanymi przez EP.

Do topowych produktów tego producenta zaliczamy m.in. wózek widłowy Reach Truck CDQ12RF – kompaktowy i ekonomiczny wózek wysokiego składowania o udźwigu do 1200 kg, który z uwagi na niewielkie rozmiary oraz dużą zwrotność idealnie sprawdzi się w małych i ciasnych pomieszczeniach, elektryczny wózek paletowy EPL153 – wygodny w użytkowaniu wózek paletowy o udźwigu do 1500 kg, wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 20Ah i napięciu 24V oraz w wewnętrzną ładowarkę, co pozwala na nieprzerwaną pracę do 4 godzin na jednym ładowaniu, elektryczny wózek podnośnikowy ES10-10MM – najmniejszy wózek tego typu dostępny na rynku oraz wiele innych produktów.

Proponujemy Państwu również wózki używane innych marek oraz ich serwis i części zamienne! 

Oprócz bogatej oferty nowych wózków widłowych producentów takich jak UNICARRIERS, Toyota i HANGCHA w naszym serwisie w Bydgoszczy proponujemy Państwu także wózki używane innych marek. W ramach naszych usług serwisowych liczyć możecie Państwo na rzetelną diagnostykę wózków widłowych oraz trafnie dobrane części zamienne. Jeśli więc nowy wózek widłowy przekracza potrzeby lub możliwości budżetowe Państwa firmy, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu inne, alternatywne rozwiązania w serwisie lub uzupełnieniu floty. Nasi klienci są bowiem priorytetem, wraz z ich indywidualnymi planami biznesowymi, dzięki czemu – darząc się wzajemnym zaufaniem – pozostajemy w stałej i satysfakcjonującej współpracy!