Wózki widłowe różnego rodzaju w magazynie

Części do wózków widłowych

Awaria wózka widłowego może przynieść duże straty przedsiębiorstwu, dlatego warto zadbać o ten sprzęt nie tylko regularną konserwacją, ale również stosowaniem dobrych jakościowo części zamiennych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oryginalne części do wózków widłowych najpopularniejszych producentów oraz wysokiej jakości zamienniki. Oferowane przez nas części mechaniczne charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości i trwałości. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rolki nośne, koła napędowe i podporowe, zawieszenia, instalacje elektryczne i wiele więcej niezbędnych części do wózka widłowego.

Regularna konserwacja i wymiana części – wózki widłowe

Regularny przegląd oraz zadbanie o wymianę zużytych części wózka widłowego eliminują praktycznie w 100% przestoje w pracy z powodu awarii sprzętu. Niezwykle ważne jest, aby używane części były jak najwyższej jakości. Najlepiej wybierać oryginalne części dedykowane konkretnym wózkom lub sprawdzone zamienniki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo części do wózków takich producentów jak: Nissan, Toyota, Linde, Hyster, Still, Jungheinrich, BT, HC Lift, TCM, Manitou, JCB, Caterpillar, Yale, Hyundai, Komatsu. Ciągle poszerzamy nasz asortyment i staramy się, aby Klient miał pewność, że znajdzie w naszym sklepie części do swojego wózka widłowego.

Wszystkie niezbędne części w jednym miejscu

Niezależnie od tego, czy Twoje wózki widłowe potrzebują nowego zawieszenia, kół, przekładni, czy części instalacji elektrycznej, w naszym sklepie znajdziesz to wszystko. Nasi specjaliści pomogą Ci również w doborze odpowiedniego asortymentu, tak abyś był pewien, że wybierasz najwyższej jakości części pasujące do wózka. Dodatkowo gwarantujemy szybką dostawę. Wiemy, jak ważna jest ciągłość pracy w przedsiębiorstwie, dlatego staramy się, aby Klient otrzymał niezbędne części najszybciej jak to możliwe i mógł niezwłocznie przystąpić do konserwacji lub naprawy.

Wózek widłowy – dostępne części zamienne

Nasz bogaty asortyment części do wózków widłowych stale poszerzamy o kolejne produkty. Wśród nich znajdziecie między innymi:

·     Koła napędowe do wózków widłowych

Wysokiej jakości koła napędowe gwarantują efektywną, długą jazdę bez awarii. Najczęściej wykonane są z  gumy, poliuretanu, nylonu lub vulkollanu. To jedna z najbardziej narażonych na awarię części wózka widłowego. Dlatego niezwykle ważny jest wybór odpowiednich, dedykowanych kół napędowych. W naszym asortymencie znajdziecie wytrzymałe koła do wózków najpopularniejszych producentów.

·     Fotele do wózka widłowego

Ta część odpowiada głównie za komfort pracownika w czasie pracy. Im wyższa wygoda, tym lepsza wydajność magazyniera, dlatego warto jest zainwestować w dobry fotel do wózka widłowego. Czasem wymiany wymagają jedynie poszczególne elementy fotela jak prowadnica, dźwignia regulacji oparcia, siedzisko lub wyłącznik bezpieczeństwa. Nie trzeba wymieniać wtedy całego fotela, a jedynie dobrać dedykowaną mu część zamienną. Nasi doradcy mogą pomóc w zakupie odpowiednich elementów lub całego fotela.

·     Hydraulika i siłowniki w wózkach widłowych

Systemy hydrauliczne, w tym siłowniki do masztu wózka widłowego to części, które są narażone na szybkie zużycie. Podstawą jest, aby siłownik nie miał luzów i był wytrzymały. Nasz sklep posiada duży wybór wysokiej jakości siłowników do wózków widłowych, dlatego z łatwością można dobrać dedykowaną do konkretnego pojazdu część.

·     Akumulatory

Nasze akumulatory do wózków widłowych mają długą żywotność, przy zachowaniu krótkiego czasu ładowania oraz niskiego samorozładowania. Posiadamy akumulatory do wózków takich producentów jak Toyota, BT, Jungheinrich i wiele więcej. Wszystkie są odporne i bezpieczne w czasie użytkowania.

·     Części do układu chłodzącego wózka widłowego

W naszej ofercie znajdziecie również elementy układu chłodzenia wózka, w tym chłodnice, pompy wody, termostaty, zbiorniki wyrównawcze i przewody.

Regularna konserwacja i korzystanie z dobrej jakości części do wózków widłowych gwarantują bezpieczne i bezawaryjne korzystanie z wózka. Duży wybór dedykowanych części oraz zamienników, gwarantuje, że każdy znajdzie to, czego szuka, a nasi pracownicy służą pomocą w wyborze odpowiednich elementów

Części wózka widłowego ułożone w kształcie wózka

Kontakt

ul. Usługowa 1, 86-056 Lisi Ogon

663-154-471

biuro@liftservice.com.pl