Wózki widłowe różnego rodzaju w magazynie

Wózki Widłowe Czołowe

 

 

Niezawodne Wózki Widłowe Czołowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne Wózki Widłowe Czołowe dla przemysłu. Prezentujemy maszyny najwyższej klasy, doceniane przed profesjonalistów i wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi standardami BHP. Każdy z produktów wyposażono w nowoczesne systemy zabezpieczeń oraz intuicyjne sterowanie. Dzięki temu operator czuje się pewnie w każdej sytuacji. W naszej ofercie znajdziesz wózki widłowe elektryczne, gazowe oraz z silnikiem Diesla. Tak szeroki wachlarz możliwości pozwala na dopasowanie maszyny do potrzeb zakładu lub hali magazynowej. Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą niezawodnych trzy- i czterokołowych maszyn.

Dowiedz się więcej

Wózek widłowy podnośnikowy czołowy – bezpieczny i wydajny

Oferowane przez nas maszyny gwarantują pełną wydajność przez cały okres eksploatacji. Każdy wózek widłowy podnośnikowy czołowy fabrycznie wzbogacono o liczne funkcje dodatkowe. Komfortowe wyposażenie sprawia, że praca z naszym sprzętem jest wygodna. Operator nie męczy się, nawet jeśli musi wykonywać swoje zadania przez wiele godzin. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy szeroki wachlarz maszyn z różnymi napędami i w odmiennych wariantach. Dzięki temu inwestorzy mogą wybrać moc i parametry dostosowane do indywidualnych preferencji oraz zapotrzebowania zakładu bądź magazynu.

Wózki elektryczne

Wózki widłowe czołowe elektryczne to rodzina 8 maszyn, które zapewniają udźwig maksymalny od 1,5 do 5 ton. Jedną z największych zalet maszyn jest pojemna bateria litowo-jonowa, dzięki której czas pracy maszyny jest znacznie dłuższy niż czas ładowania. Zwiększa to efektywność i pozwala nieprzerwanie planować pracę przy transporcie ładunków. Modele 3-kołowe zapewniają minimalny promień skrętu 1,5 m, więc sprawdzą się tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona.

Wózki LPG

Wózki widłowe czołowe gazowe to w naszej ofercie 3 różne pojazdy, z których każdy nadaje się do zastosowań profesjonalnych. Posiadają fabrycznie zamontowany układ zasilania LPG dla silnika Nissan, dzięki czemu koszty eksploatacji są niskie, a praca nienaganna. Gazowy wózek widłowy podnośnikowy czołowy może być wyposażony w maszt typu standard, duplex lub triplex. Oferowany udźwig mieści się w zakresie 1,8-3,5 tony.

Wózki z silnikiem Diesel

Trzecia propozycja to wózki widłowe czołowe z silnikiem Diesla. W sprzedaży mamy 3 maszyny z mocnym i niezawodnym silnikiem wysokoprężnym produkcji Mitsubishi. Współpracuje z japońską pompą paliwową ZEXEL, więc kultura pracy pozostaje na najwyższym poziomie. Do dyspozycji kupujących jest szereg opcji rozszerzenia wyposażenia. Należą do nich: klimatyzowana kabina, dodatkowe zawory hydrauliczne, a także filtry wstępne i DPF-y. Wybierając wózki z silnikiem Diesla, możesz liczyć na udźwig od 1,8 do 4,5 tony

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Przykładamy ogromną wagę do systemów bezpieczeństwa, dlatego nasze wózki seryjnie posiadają systemy, które normalnie są sprzedawane jako wyposażenie dodatkowe. Zależnie od wybranego modelu, zastosowane technologie mogą się różnić. Do wspomnianych udogodnień dla wózków Diesla zaliczamy między innymi zadaszenie, przednią szybę z wycierakiem, wyświetlacz LDC i renomowany przesuw boczny.

Funkcjonale modele elektryczne 

Modele elektryczne wyróżniają się dużą przestrzenią operatora. Jej uzyskanie stało się możliwe dzięki zastosowaniu niewielkiej, lecz wciąż mocnej, baterii litowo-jonowej. Wybrane maszyny elektryczne są przystosowane do pracy na nierównych powierzchniach oraz do działania w czasie opadów deszczu lub śniegu. Co więcej, komfort użytkowania zapewnia automatyczny hamulec. Dzięki tej technologii praca w magazynie lub na rampie załadowczej staje się o wiele bezpieczniejsza.

Duża moc, niewielkie gabaryty

Chociaż prezentowane przez nas wózki widłowe czołowe są niezwykle funkcjonalne i wyróżniają się siłą udźwigu, nie mają dużych gabarytów. Całkowita długość wielu oferowanych maszyn nie przekracza 2 metrów, co czyni je kompaktowym i wygodnym sprzętem. Jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią i wąskimi alejkami w hali lub magazynie, z pewnością docenisz optymalne wymiary tych maszyn.

Wózki Lift Sevice – najlepsze do zadań przemysłowych

Wybierając maszyny z tej kategorii, zyskujesz wydajny, niezawodny i komfortowy sprzęt do transportu i przewożenia towarów. Jeśli chodzi o wózek widłowy czołowy, definicja wyjaśnia, że ich zastosowanie może być bardzo szerokie. Począwszy od przemysłu kosmetycznego, przez farmaceutyczny, spożywczy, aż do magazynów i fabryk. Z uwagi na wysoką jakość zastosowanych podzespołów, zakupione u nas wózki sprawdzą się też w mroźniach, chłodniach, a nawet strefach zagrożonych wybuchem. Dlatego przejrzyj propozycje i wybierz wózek, który spełni Twoje oczekiwania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14