Czołowe elektryczne

Home / Wózki widłowe / Czołowe elektryczne

TX3

3-kołowy wózek czołowy TX3 – 48V z napędem elektrycznym. UniCarriers TX3 to wózek mocny, inteligentny i pracowity. Ten nowoczesny wózek czołowy doskonale radzi sobie w ciasnych pomieszczeniach. Pracuje cicho i wydajnie, łatwo się prowadzi.
Trójkołowa, zwarta konstrukcja sprawia, że wózek TX3 jest zwinny i łatwo nim manewrować. Oferuje także najmniejszą w klasie średnicę zawracania. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem.
Wózek czołowy TX3 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.
TX4

4-kołowy wózek czołowy TX4 – 48V z napędem elektrycznym. TX4 to wytrzymały, kompaktowy i wysoce wydajny wózek czołowy o nośności do 2 ton do pracy na wszystkich rodzajach podłoża. Produkt idealnie sprawdza się w magazynach lub fabrykach, gdzie czterokołowa konstrukcja tego wózka czołowego zapewnia stabilność jazdy po nierównym podłożu. Zbliżona do samochodowej charakterystyka jazdy oznacza, że operator ma stale kontrolę nad pojazdem.
Wózek TX4 oferuje światowej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, w tym możliwość sterowania za pomocą palców oraz dużo miejsca na głowę dla operatora. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju. Zastosowanie opcjonalnych rolek akumulatora podnosi szybkość i poziom bezpieczeństwa podczas wymiany akumulatora.
QX2

4-kołowy wózek czołowy QX2 80 V z napędem elektrycznym. QX2 to wysokowydajny sprinter długodystansowy zręcznie wykonujący kilka prac jednocześnie. Ten wysokowydajny wózek czołowy do pracy w trudnych warunkach może obsługiwać ładunki do 3 ton. Prędkość maksymalna wynosząca 21 km/h sprawia, że wózek czołowy QX2 jest jednym z najszybszych wózków na świecie. Dysponuje on najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi optymalizującymi wydajność. To doskonały partner przy pracach wymagających pokonywania znacznych dystansów. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach oraz elastyczność pracy silnika sprawiają, że wózek może przemieszczać się płynnie z zachowaniem całkowitej kontroli.
Wózek QX2 oferuje wiele funkcji zapewniających najwyższy w klasie poziom ergonomii, między innymi regulowany fotel operatora i regulowane koło kierownicy (z pamięcią ustawień), sterowanie za pomocą palców, a także dodatkową przestrzeń nad głową. Maszynę łatwo jest dopasować do potrzeb wielu operatorów, a dzięki nawet pięciu profilom operatorzy zawsze mogą korzystać z urządzenia dopasowanego do ich doświadczenia i umiejętności. Wózek można łatwo serwisować dzięki zintegrowanemu systemowi diagnostycznemu, który umożliwia szybkie usuwanie usterek i ogranicza czas przestoju.

BX

Seria BX to rozwiązanie zapewniające równowagę między potrzebami właściciela, operatora i środowiska naturalnego. Wózki z serii BX z pewnością zajmą należne im miejsce w przyszłości branży przeładunku materiałów. Wszystko to dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak kompletne zasilanie prądem przemiennym.
Czas pracy na jedno ładowanie jest wyjątkowo wysoki, tak samo jak moc i prędkość jazdy tego wyjątkowo wydajnego wózka. Ale to nie tylko podstawowe osiągi tego wózka zasilanego akumulatorowo wywalczyły mu jego pozycję rynkową.
Każdy aspekt jego konstrukcji i wykonania, w tym wyposażenie dostępne dla użytkowników, został szczegółowo zbadany. Maszyny UniCarriers BX to sprawdzony lider, będący efektem postępu w dziedzinie rozwoju elektrycznych wózków widłowych.